• Europejski Dzień Sportu

30.09.2024

27 września w naszej szkole świętowaliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2024!

Tego dnia w 107 obowiązywał wyjątkowy harmonogram dnia – RUCHOWY PLAN LEKCJI, który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy. Było dużo muzyki, aktywności, radości i uśmiechu, a wszystkiemu towarzyszyła zgodnie z tematem przewdnim edukacja w ruchu.

Sami zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy!

Dzień Sportu - FB

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Jesteście NAJLEPSI!

• Dzień Języków Obcych

30.09.2024

W czwartek 26 września świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. Uczniowie próbowali wydostać się z językowego Escape Room’u. W rozgrywkach językowych wzięli udział reprezentanci klas 1-8. W każdej z trzech drużyn przy rozwiązywaniu zagadek współpracowali ze sobą duzi i mali. Najwięcej punktów zdobyła drużyna „Czechy”. Good job!

• Kontakty

• ul. Zdrowa 6,
          31-216 Kraków,
        • poniedziałek, wtorek, środa, piątek 7:30 - 14:30