Szanowni Państwo,

rekrutacja do klasy pierwszej prowadzona jest z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacyjnego dla rodziców Elemento (https://krakow.elemento.pl).

W systemie tym znajdą Państwo informacje o szczegółowych zasadach rekrutacji, formularze rekrutacyjne oraz terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego.

Harmonogram oraz kryteria rekrutacyjne znajdują się również na stronie Portalu Edukacyjnego (Portal Edukacyjny).

Stosowne wnioski można również wypełnić odręczne i złożyć  w sekretariacie szkoły. Druk (w formie papierowej) można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony serwisu rekrutacyjnego Elemento.

• Kontakt

• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 im. Tadeusza Boya Żeleńskiego w Krakowie
      • ul. Zdrowa 6, 31-216 Kraków, Poland
      • Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek 7:30 - 14:30 Czwartek - dzień kancelaryjny, bez przyjmowania stron