kids

Sprawdź co słychać...

w klasach I - III

Wyniki konkursu "Bożonarodzeniowy Anioł".

I miejsce Zofia Gal

II miejsce Pola Regnowska

III miejsce Kinga Pietryga

wyróżnienia: Lena Jurasz, Igor Gąsierkiewicz, Jasenia Parfonova, Klaudia Zaborska, Eliza Sowicka, Stefan Światłoń

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy również otrzymają za swoje anioły dyplom wraz z upominkiem.

Rozdanie nagród nastapi w styczniu:)

Wizyta klas III w Teatrze Słowackiego.

26 października klasy trzecie wzięły udział w warsztatach, podczas których uczniowie przenieśli się poza scenę do garderoby aktorów. Po wysłuchaniu ciekawych opowieści Pana dekoratora scenografa obejrzeli przedstawienie pt. "Smok", które było przepiękne i niezwykle emocjonujące. Teatr również bardzo się podobał.

Wycieczka klas 2c i 3c - "Zaczarowane Wzgórze".

Pod koniec października klasa 2c i 3c uczestniczyły w ciekawej wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego "Zaczarowane Wzgórze". Uczniowie jeździli konno, karmili zwierzęta gospodarskie, uczyli się doić krowę, robili frytki przy okazji opowieści o ziemniaku oraz mieli mnóstwo zabaw na świeżym powietrzu.

Lekcje warsztatowe w plenerze.

W październiku klasa 3b odwiedziła Gospodarstwo Agroturystyczne w Gruszowie koło Dobczyc. Było wiele ciekawych atrakcji zobaczcie sami:

Konkurs Świąteczny dla klas 1-3.

Aby być aniołem - nie musisz mieć aksamitnych skrzydeł u ramion.
Nie musi też nad Twoją głową połyskiwać świetlista aureola.
Lecz kiedy ku drugiemu człowiekowi wyciągasz swą pomocną dłoń
- Niebo zniża się ku Ziemi, a Ty, człowiek stajesz się  dobrym aniołem…

Konkurs dla dzieci kl. I-III  Anioły, Aniołki, Aniołeczki

⦁ Anioł może być wykonany według wszelkich możliwości twórczych.

⦁ Dopuszcza się dowolność inspiracji i użytych form, przy czym forma Anioła i jego wykonanie musi reprezentować poszanowanie dla tradycji.

⦁ Anioł musi być wykonany własnoręcznie przez dzieci biorące udział w konkursie.

⦁ Wszystkie Anioły będą stanowiły dekorację w szkole.

⦁ Najciekawsze i najpiękniejsze prace będą nagrodzone.

Prace konkursowe - Anioły należy dostarczyć do 6 grudnia 2021 roku do Siostry Elżbiety lub p. Agnieszki Kuczek sala nr 07.