Konkurs języka angielskiego "We're the Champions"

Regulamin konkursu

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie języka angielskiego „We’re the Champions”.

W konkursie uczestniczą uczniowie klas 1-3.

Cele konkursu:

• rozwijanie zdolności i zainteresowań językowych dzieci,

• motywowanie dzieci do uczenia się języka angielskiego,

• promowanie języka angielskiego jako atrakcyjnej dziedziny nauki,

• rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych,

• wspomaganie uczniów w praktycznym wykorzystywaniu zdobytej wiedzy
    i  umiejętności.

Regulamin:

1. Problematyka konkursu obejmuje zagadnienia z zakresu języka angielskiego klas 1-3

1. Zgłoszenia przyjmuje pani Anna Michalik do 17 maja.

1. Konkurs odbędzie się w drugiej połowie maja (dokładna data będzie podana po skompletowaniu wszystkich zgłoszeń)

1. Uczestnicy konkursu będą pisemnie rozwiązywać test WŁAŚCIWY DLA SWOJEJ GRUPY WIEKOWEJ.

1. O zwycięstwie w konkursie zadecyduje suma punktów uzyskanych przez uczestnika za rozwiązanie testu.

1. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów o zwycięstwie zadecyduje pisemna dogrywka.

1. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się podczas zakończenia roku szkolnego.

Organizatorzy:

• nauczyciele języka angielskiego

Partnerzy konkursu:

• Rada Rodziców

Nagrody:

• laureaci otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe

UWAGA! WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KONKURSIE JEST NAPISANIE PRZEZ RODZICÓW ZGODY NA UCZESTNICTWO DZIECKA W KONKURSIE ORAZ TERMINOWE PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU.