Dzień Otwarty w 107-ce

11 marca 2019r odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Rozpoczęliśmy go przedstawieniem pt. "Zniknięcie bajek" przygotowanym przez uczniów klasy IIa i IIb. W czasie, gdy dla dzieci trwało przedstawienie, ich Rodzice uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym z Dyrektorem Szkoły. Po przedstawieniu nasi mali goście wzięli udział w licznych zajęciach zorganizowanych w klasach przez nauczycieli naszej szkoły. Były to:

"Ciekawe eksperymenty przyrodnicze"

"Łamigłówki matematyczne"

"Bajkowa zgaduj-zgadula"

"Plastyczni detektywi"

"Rytm i melodia"

"Sprawne ręce i coś więcej"

"English is fun"

Dzieci uczestnicząc w zajęciach zdobywały "pieczątki" potwierdzajace ich aktywny udział, a na zakończenie otrzymywały "Dyplom za odkrycie Szkoły Podstawowej nr 107".