Pierwszy okres już za nami

4 lutego odbył się apel podsumowujący pierwszy okres roku szkolnego w klasach I-III. Prowadząca apel p. M. Ryńca podziękowała uczniom za aktywny udział w wielu akcjach charytatywnych, takich jak: pomoc dla Hospicjum św. Łazarza, zbiór pluszaków dla chorych dzieci, pomoc dla shroniska dla zwierząt, czy zbiór nakrętek. Dowiedzieliśmy się także o nagrodzonych uczniach kl. IIa i IIb w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W moim sercu odrodzenie Polski".

W dalszej części apelu p. A. Michalik wręczyła nagrody za udział w szkolnym konkursie językowo-plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową.

Na zakończenie spotkania p. A. Skrzyńska poprosiła o wystąpienie uczniów, którzy otrzymali nagrody
i wyróżnienia w licznych konkursach plastycznych w ramach zajęć na świetlicy szkolnej.

Bardzo Dziękujemy wszystkim uczniom klas I-III, którzy aktywnie uczestniczą w życiu szkoły!!!