Podręczniki do nauki języka angielskiego

KLASA 1-3

Bugs Team to nowa seria podręczników dla uczniów klas 0‒3, przygotowana zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej obowiązującej od r.szk. 2017-18.

Zawiera ciekawe historyjki niezwykłych bohaterów i  wpadające w ucho piosenki, dodatkowo przygotowane w specjalnej formie guided singing ‒ umożliwiającej śpiewanie z przewodnikiem.

Seria Bugs Team kładzie szczególny nacisk na naukę angielskich słów i zwrotów, które wprowadzane są w przyjemny sposób i umożliwiają konstruowanie krótkich, samodzielnych wypowiedzi, a zabawne łamańce językowe pozwalają ćwiczyć prawidłową wymowę. Bugs Team umożliwia również rozwijanie umiejętności językowych poprzez słuchanie zabawnych historyjek, które można odgrywać w klasie, oraz umiejętności pozajęzykowych: kojarzenie, porównywanie, klasyfikowanie, zdobywanie wiedzy o świecie i kulturze, a także naukę postaw prospołecznych, bezpiecznych zachowań i pracy zespołowej – wyszczególnionych w wymaganiach nowej podstawy.

Warto wiedzieć

Nagrania do Książki ucznia znajdują się w Strefie ucznia

Student’s Presentation Kit to kilkanaście ćwiczeń interaktywnych, w tym interaktywne flashcards z nagraniami, klipy wideo oraz piosenki. Kod do Student’s Presentation kit dla ucznia znajduje się na okładce każdego Zeszytu ćwiczeń.

 

KLASA 4-8 Seria Brainy

 

Brainy to nowa pięciopoziomowa seria podręczników, przygotowana specjalnie dla klas 4‒8. Rzetelnie realizuje założenia nowej podstawy programowej, przygotowując uczniów do nowego egzaminu ósmoklasisty.

Seria Brainy została oparta na zasadzie spiralności – nowy materiał wprowadzany jest z zastosowaniem wyłącznie znanych struktur i słówek. Klarowny podział na lekcje gramatyczne i leksykalne oraz przejrzyste tabele gramatyczne ułatwią uczniom przyswojenie nowego materiału. Ćwiczenia utrwalające i liczne powtórki, m.in. Quick check, Train your brain– strony z ciekawymi zagadkami logicznymi, grami planszowymi czy zadaniami matematycznymi – pomogą uczniom jeszcze lepiej przyswoić nowy materiał. Unit summaries w Książce ucznia oraz obszerny Zeszy ćwiczeń z dodatkowymi 18 stronami zadań sprawdzających stopień opanowania materiału przyswojonego od początku nauki przygotują uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

 

Warto wiedzieć:

-nagrania do Książki ucznia  znajdują się w Strefie ucznia (https://www.macmillan.pl/strefa-ucznia)

-do obszernego Zeszytu ćwiczeń dołączony jest kod dostępu do  Student's Practice Kit online

-dodatkowy komponent kursu – Zeszyt do języka angielskiego – zawiera wszystkie zadania do uzupełnienia z  Książki ucznia, co pozwoli zaoszczędzić czas zarówno ucznia, jak i nauczyciela.

Opracowano na podstawie informacji zanjdujacej się na :  http://www.macmillan.pl/index.php/quest/


 

Opracowano na podstawie informacji zanjdujacej się na :https://www.macmillan.pl