Międzypokoleniowe Święto Odzyskania Niepodległości

Dnia 24 listopada 2022 r. dzieci należące do Małego Koła Wolontariatu pod opieką nauczycielek świetlicy p.Agnieszki Skrzyńskiej i p. Moniki Źyrek udały się z wizytą do Dziennego Domu Pomocy Społecznej nr 3 przy ul. K. Korczaka w Krakowie, aby międzypokoleniowo uczcić Święto Odzyskania Niepodległości. Seniorzy z ogromnym wzruszeniem i radością obejrzeli nasz patriotyczny montaż słowno-muzyczny.Nie żałowali gromkich braw i serdecznych słów. Łezka w oku się zakręciła, zwłaszcza podczas tańca szarfami w niezwykłym wykonaniu dziewczynek z klasy 3b. Na koniec były życzenia i wręczenie własnoręcznie wykonanych z okazji Dnia Seniora kartek okolicznościowych z małą niespodzianką w środku. W podziękowaniu otrzymałyśmy pięknego łabędzia wykonanego przez jednego z podopiecznych Domu Pomocy Społecznej oraz słodkie upominki. Było nam niezmiernie miło ofiarować swój czas i chwioe radości tak życzliwym Seniorom oraz pracownikom Dziennego Domu Pomocy Społecznej. To była swoista lekcja wartości - szacunku i dobroczynności.

Opracowała: Agnieszka Skrzyńska