ALMA SPEI AKCJA MIKOŁAJKOWA

SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA Alma Spei

„Mikołaj dla Tadzia”

Akcja Szkolnego Koła Małego Wolontariatu wspierająca podopiecznych Fundacji Alma Spei

Szanowni Państwo - Drodzy Rodzice, Nauczyciele

Kochani Wolontariusze i Uczniowie SP 107

Serdecznie zachęcamy do wsparcia i włączenia się do akcji mikołajkowej w ramach projektu „Szkoła z pasją pomagania”. Każdy z nas może na chwilę stać się św. Mikołajem i sprawić, że na dziecięcej, często smutnej i cierpiącej twarzy pojawi się uśmiech.

W tym roku otrzymaliśmy list od niezwykłego chłopca, 3-letniego Tadzia i chcemy spełnić jego małe marzenia – naprawdę małe… takie skromne i przyziemne. Nazwałabym je nawet oczywistymi potrzebami, a nie marzeniami. Chłopiec napisał list do św. Mikołaja, którego prosi o 2 szczoteczki do zębów Tello Kids i pampersy nr 6. Tak, to wszystko o co Tadzio poprosił……myślę jednak, że święty Mikołaj sprawi chłopcu jeszcze jakąś małą niespodziankę.

W dniach  14 – 15. 11.2022r. nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Małego Wolontariatu odwiedzą wszystkie klasy zbierając fundusze na prezent mikołajkowy. Akcję będzie można wesprzeć wrzucając datki do zaplombowanych puszek.

Liczymy na Wasze wielkie serca.

I Ty możesz zostać św. Mikołajem!

Opiekunowie Wolontariatu

p. A. Skrzyńska, p. M. Żyrek

Opracowała: Agnieszka Skrzyńska