PASOWANIE NA RADOSNEGO ŚWIETLICZAKA

W środę 28 września b.r.  w świetlicy, w obecności Pani Dyrektor, odbyło się uroczyste "Pasowanie na Radosnego Świetliczaka" ????????‍????????‍???? dzieci z klas 1-szych. Aby zostać przyjętym do grona Świetlików uczniowie musieli przejść tzw. test gotowości świetlicowej. Wzięli udział w zabawach, tzw. próbach, z którymi poradzili sobie rewelacyjnie! Kandydaci na Radosnego Świetliczaka wykazali się między innymi dużą wiedzą w odgadywaniu zagadek, niezwykłymi umiejętnościami wygimnastykowanego języka, znajomością regulaminu oraz zasad obowiązujących w świetlicy, melodyjnym śpiewaniem piosenek. Order usmiechu należy sie naszym dzielnym pierwszaczkom za zjedzenie naprawdę kwaśnej cytryny i to była ostatnia próba, jaką przeszli główni bohaterowie dzisiejszego dnia. Dzieci uroczyście ślubowały  w obecności Pani Dyrektor i wychowawców, że będą zawsze przestrzegać "Roty Świetlika". Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki. W organizacji uroczystości pomagały starsze Świetliczaki - koleżanki i koledzy z klasy 3 b i 2 b. Życzymy najmłodszym Świetliczakom wielu sukcesów w nauce oraz wielu miłych chwil spędzonych w naszej świetlicy szkolnej. Uroczystość przygotowały nauczycielki świetlicy. 

Opracowanie: Agnieszka Skrzyńska