KONKURS "LAPBOOK Z IMPETEM"

Dobiegają końca nasze całoroczne działania w ramach projektu edukacyjnego "Działaj z imPETem". Zaangażowani byli uczniowie ze wszystkich etapów edukacyjnych, a największą aktywnością wykazali się uczniowie klas I – III uczęszczający do świetlicy szkolnej. Comiesięczne działania (filmiki, quizy, rebusy, wykreślanki, odszyfrowywane hasła, eko-postanowienia i inne aktywności) sprawiały dzieciom dużo radości.  dostarczały obszernej wiedzy na temat segregacji oraz recyklingu butelek PET. Przede wszystkim autentycznie motywowały środowisko szkolne, ale też rodzinne, do zmiany świadomości oraz zachowań i wymiernego ograniczania plastiku w codziennym życiu. Dzięki temu projektowi zdobyliśmy wiele cennych wiadomości i otrzymaliśmy ciekawe materiały do prowadzenia atrakcyjnych zajęć. Nawet zdalne nauczanie nie przeszkodziło nam w realizacji programu oraz w przygotowaniu pracy konkursowej – wyjątkowego „Lapbooka z imPETem”. Nasz lapbook jest podsumowaniem i utrwaleniem naszych działań oraz wiedzy zdobytej w trakcie realizacji programu „Działaj z impetem”. Pamiętamy zawsze o zasadzie: „ODKRĘĆ, OPRÓŻNIJ, ZGNIEĆ, SEGREGUJ DO ŻÓŁTEGO”.

Nadszedł czas finałowy, czyli etap Ogólnpolskiego Konkursu "Lapbook z imPETem!". Wykonaliśmy piękną pracę konkursową  - nasz wyjątkowy "Lapbook 107-mki". Do dnia 30 maja 2021 r. głosujemy i liczymy na sukces. 

https://dzialajzimpetem.pl/konkurs-dla-szkol/praca/?praca=153&fbclid=IwAR0DtRPmC1qXfm8seTrNhBZJX4CwgXmSPXQUc1p3O8k9na-QAnJR8zrqjfY.

  

Opracowała: Agnieszka Skrzyńska