Wyniki konkursu

W piatek, dnia 11 grudnia 2020 r., odbył się zdalnie poprzez platformę ZOOM IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ ŚWIETLIC SZKOLNYCH pod hasłem "Karol Wojtyła Janem Pawłem II".  Konkurs zorgaznizowany został dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Organizatorami  turnieju były sieci współpracy i doskonalenia nauczycieli: świetlicowa i przedszkolna, działające przy Specjalistycznej Poradni Wczesnej Pomocy  Psychologiczno-Pedagogicznej (ul. Półkole 11, Kraków) w ramach procesowego wspomagania szkół i przedszkoli w Gminie Miejskiej Kraków.  W konkursie udział wzięło 5 szkół: SP 27, SP 64, ZSP 14 (SP 51), SPzOI 107, SPzOI 158 oraz 5 przedszkoli: Samorządowe Przedszkole nr 6, Samorządowe Przedszkole nr 9, Samorządowe Przedszkole nr 10, Samorządowe Przedszkole nr 94, Przedszkole ,,Fiku Miku". Turniej przebiegał w dwóch etapach - wykonanie pracy plastycznej związanej z hasłem konkursu oraz rozwiązanie testu wiedzy dotyczącego biografii oraz pontyfikatu św. Jana Pawła II. 

Naszą szkołę i świetlicę  reprezentował 3-osobowy zespół w skladzie: Dorota G., Lena Ż. i Michał M. z klasy 3b. Za opiekę nad uczniami i przygotowanie do konkursu odpowiedzialne były nauczycielki świetlicy p. M. Żyrek i p. A. Skrzyńska. 

Znamy już wyniki turnieju. Nasza szkoła zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy Dorotce, Lenie i Michałowi! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej społeczności świetlicowej oraz za odpowiedzialność, zaangażowanie oraz  wytrwałość pomimo specyficznych warunków,  z uwagi na trwającą pandemię.  Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody i dyplomy.

Opracowanie: A. Skrzyńska