Działaj z impetem!

Drogie dzieci!

Zachęcam do aktywnego udziału w programie "Działaj z impetem" i do realizacji zadania grudniowego (zamieszczonego kilka dni temu na stronie Facebook SP 107). W tym miesiącu zadanie jest proste i przyjemne, a przy okazji może zaangażować do współpracy całą rodzinę. Zadanie polega na przygotowaniu ozdoby bożonarodzeniowej, oczywiście z butelek PET lub innych materiałów recyklingowych. Możliwości są nieograniczone. Mogą to być bombki ze zgniecionych butelek, choinka z nakrętek albo stroik z pociętych zielonych  butelek. Zachęcam uczniów do kreatywnego tworzenia, a następnie przesyłania zdjęć swoich ozdób. Zdjęcia wszystkich prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły oraz na stronie Facebook. Zaangażowanie  każdego dziecka zostanie nagrodzone. 

opracowała: Agnieszka Skrzyńska