Koncert Noworoczny

W poniedziałek, dnia 20 stycznia 2020r., odbył się w naszej świetlicy Koncert Noworoczny, na który zostali zaproszeni rodzice uczniów uczęszczających do świetlicy. Dzieci z klas 1 i 3, pod opieką nauczycieli świetlicy, przygotowały na tą okazję część wokalną, instrumentalną oraz taneczną. Nasi szanowni goście mogli usłyszeć rozbrzmiewający się śpiew pięknych kolęd i pastorałek: „Dziś w stajence”, „Gore gwiazda Jezusowi”, „Bosy pastuszek”, Opowieść gwiazdki”, „Chojka, chojka”, „Świeć gwiazdeczko”. Dziewczynki z klasy 1 – Pola i Amelka – zagrały na cymbałkach „Lulajże Jezuniu”. Część taneczna koncertu to był występ uczniów z klasy 1 a, b i c, którzy zachwycili nas swoimi umiejętnościami aktywnego słuchania muzyki. Obejrzeliśmy w oryginalnych aranżacjach: „Taniec na wodzie”, „Dla Elizy” oraz „Piraci z Karaibów”. Koncert przypomniał nam i przedłużył radosną, świąteczną atmosferę. Zebrani nagrodzili występ swoich pociech gromkimi owacjami. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie na naszą uroczystość oraz  uczniom za zaangażowanie i udział w koncercie.

Opracowała: mgr Agnieszka Skrzyńska