WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOCIE SPRAWKI”

WYNIKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOCIE SPRAWKI”

Nasi wychowankowie świetlicy, uczniowie klas 1 – 3, wzięli udział w konkursie plastycznym „Kocie sprawki” zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Kota przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie. Dnia 1 marca b.r. miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom oraz otwarcie pokonkursowej wystawy prac. Do konkursu napłynęło 763 prac z całego województwa małopolskiego. Konkurencja była ogromna. Jury nagrodziło 22 laureatów oraz 26 wyróżnień. Do konkursu zostało zgłoszonych 12 prac naszych uczniów, nad którymi opiekę artystyczną sprawowały nauczycielki świetlicy p. Monika Żyrek i p. Agnieszka Skrzyńska.

Z wielką radością i satysfakcją ogłaszamy, iż laureatką konkursu została nasza uczennica klasy 2 b Kinga Pietryga. Gratulujemy Kindze i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkim naszym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i wykonanie naprawdę pięknych kocich prac.

Opracowała: Agnieszka Skrzyńska