Wakacji czas...

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Za chwilę pożegnamy szkołę, a przywitamy zielone lasy, błękitne rzeki, ciepłe jeziora, morza, strzeliste góry, wijące się drogi. Przed nami wakacje – czas wyjazdów, podróży, przygód i beztroskiej zabawy na podwórku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że po tych dwóch miesiącach spotkamy się wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2021/2022. Życzymy Wam bezpiecznego i udanego wypoczynku. Do zobaczenia już we wrześniu!!!

Pożegnajmy się słowami piosenki, ostatnio brzmiącej głośno w naszej świetlicy:

„WAKACJI CZAS...”

Przed nami już wakacje, lato wita nas

I wszyscy znów będziemy miło spędzać czas

Więc Ty i ja ruszajmy dziś prosto przed siebie

By poznać na nowo przygody tej smak

Wakacji czas, wakacji czas

Tak wiele przygód czeka nas

Wakacji czas, wakacji czas,

To trzeba przeżyć, mówię wam!

Wakacji czas...


Opracowała: Agnieszka Skrzyńska