Wizyta Świetliczaków w Całodziennym Domu Pomocy Społecznej

W dniu 15 stycznia 2020 roku uczniowie z klas I i III, pod opieką wychowawców p. Moniki Żyrek i p. Dominiki Dedo, udali się z wizytą do Całodziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Janusza Korczaka w Krakowie. Dzieci zaprezentowały mieszkańcom Domu krótki program świąteczno - noworoczny, który bardzo spodobał się podopiecznym Ośrodka. Dzieci otrzymały głośne brawa oraz podziękowania od Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej. Pobyt w tejże Placówce, wspólne kolędowanie, składanie sobie nawzajem życzeń Noworocznych, to czas kiedy można było dostrzec, jak bardzo dzieci były zaangażowane w tę wizytę. Uczniowie chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, byli przyjacielscy i troskliwi. Na pamiątkę wręczyli mieszkańcom ręcznie wykonane misie.

Przygotowała:

Monika Żyrek i Dominika Ded