Lato w szkole na sportowo.

Limit miejsc został wyczerpany.

W dniach 28.06 - 16.07.2021 organizujemy na terenie szkoły zajęcia w ramach akcji „Lato w szkole na sportowo”. Zajęcia będą organizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 14.30. Oferta jest skierowana do uczniów szkoły, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków.
W pierwszej kolejności na zajęcia będą zapisywani uczniowie młodsi (klasy I-IV), zapisy uczniów klas starszych będą możliwe w miarę wolnych miejsc.
W celu dokonania zapisu dziecka należy wypełnić kartę kwalifikacyjną (do pobrania ze strony internetowej szkoły, ewentualnie sekretariatu). Wypełnioną kartę prosimy przesłać w formie skanu lub zdjęcia na szkolną pocztę Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , ewentualnie można ją złożyć osobiście w szkolnym sekretariacie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29.05.2021 do godziny 12.00.

Przed zapisem prosimy zapoznać się z Regulaminem Wypoczynku dostępnym na stronie internetowej szkoły.

W czasie pobytu dzieci planujemy zajęcia sportowo – rekreacyjne z wykorzystaniem szkolnej infrastruktury, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz wyjścia, m.in. do Go Jump, Go Kids, parku, na basen. Szczegółowy program ze względów organizacyjnych zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

Koszt pobytu dziecka (bilety wstępu, bilety MPK i materiały plastyczne) zostanie podany po zakończeniu zapisów, gdyż konieczne jest określenie ilości chętnych dzieci i dokonanie koniecznych rezerwacji. Szacunkowo koszt ten wyniesie ok. 100 zł – 140 zł za jeden tydzień. Płatność dokonywana będzie w każdy poniedziałek rozpoczynający turnus.

Karta zapisu