kids

Sprawdź co słychać...

w klasach I - III

Podsumowanie roku szkolnego.

Nadeszła pora na wyróżnienia i nagrody dla wszystkich uczniów, którzy pracowali ciężej niż ich rówieśnicy.

Najkulturalniejsi:

Klasa I a

Klasa II a

Klasa II b

Klasa II c

Klasa II d

Klasa III a

Klasa III b

Klasa III c

Wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur".

Nagrodzeni w konkursie plastycznym.

Nagrodzeni w konkursie ortograficznym.

Uczniowie ze 100% frekfencją.

Gratulujemy nagrodzonym!

DYRKCJI, GRONU PEDAGOGICZNEMU, WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY, UCZNIOM I ICH RODZICOM ŻYCZYMY CUDOWNYCH WAKACJI!!!

Pożegnanie Zdrowolubka

Kończy się rok szkolny, kończą się więc wszystkie podjęte przez nas akcje. Nadeszła pora pożegnać Zdrowolubka. Przyjechał do nas na Piknik Rodzinny. Tam wręczyliśmy mu maskotki, które zamiast nas pojadą z nim na wakacje. Wrócą do nas we wrześniu. Mamy nadzieję, że wszyscy z nas na zawsze wzięli sobie do serca rady Zdrowolubka, dotyczące zdrowego trybu życia.

Teatrzyk świetlicowy

Panie pracujące na świetlicy, angażując uczniów z klasy III b i III c, przygotowały dla nas przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Bawiliśmy się świetnie podziwiając talenty aktorskie, kostiumy i wspaniałą scenografię.

Na boisku MOS

Kontynuacją zajęć na lodowisku były zajęcia na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu przy Placu na Groblach. Pod opieką instruktorów korzystaliśmy ze wszystkich przewidzianych atrakcji. Były biegi, piłka nożna, strzelanie z łuku, mini hokej i wiele innych atrakcji.

Dzień Dziecka

Ten radosny dzień, na który czekają wszystkie dzieci, spędziliśmy pływając statkiem po Wiśle. Forma wypoczynku wiązała się tematycznie z "ROKIEM RZEKI WISŁY". Było wspaniale. Kraków z perspektywy środka rzeki wygląda zachwycająco. Marzymy, by powtórzyć to za rok!