Święta tuż, tuż...

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

Świąteczny czas w świetlicy to czas wyjątkowy - radosny, pełen ciepła i przepięknych prac plastycznych oraz dekoracji bożonarodzeniowych. Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają już od początku grudnia. Zaczęliśmy od własnoręcznie wykonanych adwentowych kalendarzy. Braliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie „Kartka bożonarodzeniowa 2017” oraz Konkursie literacko-plastycznym „Czar Bożego Narodzenia”. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a nasza świetlica, na najbliższe tygodnie zamieniła się w prawdziwą fabrykę świątecznych ozdób. Poczuliśmy jeszcze bardziej atmosferę świąteczną „wypiekając” zachwycające ciasteczka z masy porcelanowej. Z wielkim zapałem dzieci wykonywały przepiękne stroiki bożonarodzeniowe i wiele, wiele innych ozdób świątecznych. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Opracowanie: A.Skrzyńska