Witaj szkoło!

Rok szkolny zaczął się już na dobre. Wszyscy powoli przyzwyczajają się do szkolnego rytmu. Pracę rozpoczęła również szkolna świetlica, gdzie można miło spędzić czas w sympatycznej atmosferze. Pierwsze dni upłynęły nam, jak zwykle na zapoznaniu z regulaminami bezpieczeństwa oraz na przypomnieniu podstawowych zasad zachowania w świetlicy. Wychowawcy przeprowadzili indywidualne i grupowe rozmowy z dziećmi na temat poszanowania sprzętu, zabawek, gier.  Na tej podstawie został stworzony regulamin świetlicy, który widnieje w sali i będzie przypominał o obowiązaujących zasadach. W pierwszym tygodniu nauczyciele zadbali także o integrację grupy i poznanie wszystkich  dzieci uczęszczających do naszej świetlicy.  Świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony dnia 15 września. Dzieci miały okazję wykonać już kilka prac plastycznych, które stanowią piękną dekorację. Na razie wspominamy jeszcze trochę wakacyjne przygody, ale już powoli rozpędzamy się i nabieramy sił do wytężonej pracy.

Opracowanie:A.Skrzyńska