Wakacji czas!

Koniec czerwca wszystkim dzieciom kojarzy się nie tylko z latem, lecz przede wszystkim z wakacjami. Nasze Świetliczaki szybko poczuły zbliżający się dużymi krokami upragniony letni wypoczynek. Pogoda także często im o tym przypominała, więc dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu grając i bawiąc się na szkolnym placu zabaw. Zamiast myśleć o nauce, przez ostatnie dwa tygodnie, wszyscy bujali w obłokach i rozmyślali, gdzie tym razem wybiorą się na wymarzony odpoczynek. Marzenia te zostały szybko przeniesione na kartkę papieru i nasi artyści stworzyli ciekawe prace. Stworzyliśmy piękny pociąg, którym może nasi wychowankowie dotrą do swojego wakacyjnego celu. Myśląc o odpoczynku i czasie wolnym przypomnieliśmy sobie jednak również najważniejsze zasady bezpieczeństwa. I tak oto zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Życzymy udanych, słonecznych wakacji kochane Świetliczaki! Wracajcie do nas szczęśliwie we wrześniu! Do zobaczenia.

Opracowanie:  Agnieszka Skrzyńska