Dzień szkoły bez przemocy

Jak wiele innych szkół w Polsce, tak i my włączyliśmy się w obchody „Dnia Szkoły bez przemocy".
Z tej okazji zorganizowaliśmy 1 czerwca 2011 na terenie naszej placówki wiele atrakcji.
Ogromnym powodzeniem cieszyły  się dmuchana żyrafa, pirackie zabawy ze studentami II roku animacji społeczno-kulturowej UJ i szkolny pokaz talentów. Warsztaty taneczne i pokaz karate także zgromadziły spore grono zainteresowanych. Najmłodszym dzieciom malowano twarze, robiono biżuterię z koralików i kolorowe tatuaże. Uczniowie klas starszych uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, zabawach z językiem angielskim i zajęciach plastycznych.
Rodzicom łza kręciła się w oku przy wspominaniu dawnych czasów podczas oglądania archiwalnych szkolnych kronik. Dziewczęta klas piątych i szóstych stoczyły mecz o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej, a chłopcy zagrali w nogę ze swoimi rodzicami.
Impreza dowiodła że w jedności siła - dzięki silnemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie.

kodeks